Teamtraining communicatie en samenwerken – online
Teamtraining communicatie en samenwerken – online
Online Teambuilding
Wanneer je inzicht krijgt in deze verschillende stijlen zal er meer begrip ontstaan voor diversiteit en dat niet alleen deze weet je ook op een effectieve manier te benutten. Investeren in je team is je team in zijn kracht zetten!
- Teambuilding;
- kennis maken met de DISC methode;
- inzicht in voorkeursstijlen op gebied van communicatie en samenwerken;
- inzicht in eigen stijl en de stijl van je collega’s;
- begrip voor diversiteit;
- vergroten van eigen en team productiviteit en effectiviteit.
Welkom bij de teambuilding met DISC
Warming up werken met Miro
Inchecken
Inleiding DISC stijlen
Inzoomen op de verschillende stijlen
Opdrachten uitvoeren in breakoutrooms met behulp van Miro
Afspraken maken voor de 2e bijeenkomst
Uitchecken
Einde 1e bijeenkomst
Inchecken
Onderzoeken van de eigen voorkeursstijl
Teamprofiel
Wat zijn de sterke kanten van het team en waar kunnen jullie ontwikkelen
Plan van aanpak maken met concrete afspraken
Uitchecken
Einde programma
Introductie DISC methode
Incl. werken met Miro een online whiteboard
2 online bijeenkomsten van 3 uur
€ 595,00 per team
Optioneel: DISC assessment inclusief rapportage
Online nabespreken van de rapportage inclusief Q&A
€ 55,00 p.p.
€ 30,00 p.p.
Disc is een instrument dat gedrag -en communicatiepatronen zichtbaar maakt waardoor open communicatie kan plaats vinden.
Disc geeft een makkelijk te begrijpen universele taal en is één van de hoogst gevalideerde instrumenten in zijn soort.
Disc meet de intrinsieke motivatie van ons gedrag/ onze persoonlijkheid.
Disc is absoluut niet bedoelt om mensen in hokjes te plaatsen.
Het is mogelijk om vooraf een digitaal DISC assessment af te nemen. Je ontvangt een uitgebreide rapportage van je eigen profiel. Dit is echter niet noodzakelijk voor de DISC workshop.
De DISC workshop is bestemd voor teams en organisaties die zich willen ontwikkelen op het gebied van persoonlijke effectiviteit, onderlinge samenwerking en communicatie.
Deze workshop kan eventueel worden uitgebreid met een vervolgtraject en/of individuele coaching. Wij maken graag een programma op maat!
Werken in een team kan een bron van inspiratie zijn. Het kan echter ook zo zijn dat collega’s elkaar onvoldoende kennen en elkaar daardoor irriteren, elkaar niet begrijpen of op een andere golflengte zitten en dat daarmee samenwerking juist moeizaam verloopt en/of de gewenste teamspirit uitblijft. Om de werksfeer te verbeteren of groei van het bedrijf te faciliteren is juist optimale samenwerking, teamspirit en het gebruik maken van ieders kracht essentieel.
Door inzicht te krijgen in het eigen persoonlijke gedrag (middels de DISC gedragsstijl analyse) leer je het gedrag van anderen te herkennen én te begrijpen kan je de samenwerking en de effectiviteit daarvan verbeteren. Het geeft inzicht in de kwaliteiten en de valkuilen maar ook oplossingsrichtingen. Niet alleen van de individuen maar ook van het team als totaal.
- Inzicht in verschillende stijlen om de communicatie te verbeteren en de samenwerking te optimaliseren.
- Inzicht in de verschillende voorkeuren. Ruimte voor diversiteit.
- Inzicht in de teamdynamiek. Wat is er wel, wat zijn onze aandachtspunten.
- Optimaal rendement op afdelings- en organisatieniveau.
- Plezier!
Deze teambuilding wordt online gefaciliteerd met behulp van een een videobelverbinding en een Miro whiteboard. Voor het werken met een digitaal whiteboard heb je geen ervaring nodig. Wij loodsen jullie hierdoor.
Ontmoeten en verbinden
- samen de tijd nemen
- werken vanuit de bedoeling
- met een systemische kijk
Organisatie optimaliseren
- visie helder krijgen
- creatief en doelgericht werken
- plannen en organiseren
Effectief gedrag ontwikkelen
- inzicht in samenwerking en communicatiestijlen creëren
- samen maak je het verschil
- als je doet wat bij je past ben je gemotiveerd
- leren is leuk
Het begeleiden van Margriet onderscheidt zich door inhoud te combineren met creativiteit, humor en energie.
Wij hanteren de Internationale Ethische Code voor coaches en mentoren.